• Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/12/19

    8:09 πμ, Σαββατο 21 Δεκ 2019 8:09 πμ, Σαββατο 21 Δεκ 2019

    Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

    10:20 Eurosport 1 Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι

    11:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Ποδόσφαιρο

    12:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2019 Μπράιαν Ορτέγκα - Τσαν Σουνγκ Γιουνγκ

    12:00 novasports.gr Παναθηναϊκός Κ19 - Άρης Κ19 Ποδόσφαιρο

    12:45 Eurosport 1 Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών Σκι

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο – Στουτγκάρδη Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μαγιόρκα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα

    14:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Δίαθλο

    14:20 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 1HD Κάρντιφ – Πρέστον Ποδόσφαιρο

    14:40 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο, Ράμσαου Σκι

    15:00 ΕΡΤ3 Νίκη Βόλου - Τρίκαλα Football League

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship

    15:30 ΕΡΤ Play2 Ήφαιστος – Ηρακλής Basket League

    15:30 ΕΡΤ Play1 Κολοσσός – Περιστέρι Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play4 Ιωνικός – Πανιώνιος Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play3 Άρης – Λαύριο Basket League

    15:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Δίαθλο

    16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Κάλιαρι Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Λειψία – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολονία - Βέρντερ Βρέμης Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε – Φράιμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάιντς – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Βόλφσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 ΕΡΤ Play5 Αλ Χιλάλ – Μοντερέι Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων FIFA 2019

    16:40 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Ένγκελμπεργκ Σκι

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship 2019 Τελικός ανδρών Τσιτσιπάς – Ναδάλ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 Novasports 3HD Τρουά – Αζαξιό Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 1HD Μίλγουολ – Μπάρνσλι Ποδόσφαιρο

    17:45 ΕΡΤ Sports HD ΠΑΟΚ - Προμηθέας Πάτρας Basket League

    19:00 Novasports 2HD Ίντερ – Τζένοα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 ΕΡΤ3 Λίβερπουλ – Φλαμένγκο Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη Super League

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – ΑΕΚ Super League

    20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Τσβόλε Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νοβάρα – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ράιν Νέκαρ – Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τενερίφη - Γκραν Κανάρια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας

    21:45 Novasports 5HD Νις – Τουλούζ Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Τορίνο – ΣΠΑΛ Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Μονακό – Λιλ Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα